OCENĚNÍ PRO VEŘEJNĚ PROSPĚŠNÉ PROJEKTY

Ceny Fóra Dárců | Společenská odpovědnost firem 

ČSOB - partner kategorie SBÍRKOVÍ SPOJENCI

ČSOB - partner kategorie SBÍRKOVÍ SPOJENCI

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Své služby poskytuje všem typům zákazníků, a to jak fyzickým osobám, tak malým a středním podnikům, korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení. Společenská odpovědnost představuje jeden z pilířů firemní filozofie ČSOB a je nedílnou součástí jejího podnikání.

Partnerem nové kategorie Sbírkoví spojenci je ČSOB

 

ČSOB nová kategorie Sbírkoví spojenci zaujala tím, že oceňuje spontánní peer-to-peer iniciativy jednotlivců, větší či menších týmů nebo celých společností, které jsou dalším střípkem do krásné mozaiky s názvem individuální dárcovství. „Těší nás, že prostřednictvím ocenění můžeme sledovat různorodé smysluplné projekty," říká manažerka společenské odpovědnosti ČSOB Alena Králíková.


Jakou zkušenost máte právě s touto oblastí dárcovství?


Aktuálně v ČSOB probíhá třetí ročník matchingového programu, který stojí na veřejně prospěšné aktivitě našich kolegů a kolegyň formou benefice, sbírky či koncertu, do níž zapojí ostatní kolegy. Výtěžek akce pak ČSOB až do 30 000 korun znásobí. Není výjimkou, že se úspěch sbírek vyšplhá na velmi zajímavou částku pro kolegou vybranou neziskovou organizaci. Ukazuje se, že náš program Společně s ČSOB se ujal a u filantropicky smýšlejících kolegů padl na úrodnou půdu. Je skvělé sledovat, s jakými nápady přicházejí!

 

Co byste vzkázala organizacím, které se o Ceny Fóra dárců ucházejí?


Buďte kreativní, popusťte uzdu fantazie, nenechte se odradit zádrhely a nebojte se různých technologií a vychytávek.

 

 

Zpět na přehled partnerů